Galeria 2014 - Spotkanie w ramach projektu systemowego PFRON

W dniu 30 czerwca 2014 r.  w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach przy współpracy pomorskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) odbyło sie spotkanie zorganizowane w ramach projektu systemowego:

"Ramowe wytyczne w zakresie projektowania obiektów, pomieszczeń oraz przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych o specyficznych potrzebach".

Projekt ten realizowany jest przez PFRON oraz Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie, a jego celem jest opracowanie i upowszechnienie wytycznych w zakresie projektowania i przystosowania obiektów i stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele instytucji samorządowych (Starostwa - wydziału budowanictwa, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kartuzach, Powiatowego Urzędu Pracy w Kartuzach), organizacji pozarządowych jak również pracodawców i osoby niepełnosprawne.

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania.

na zdjęciu widać uczestników spotkania w salce szkoleniowej PCPR

na zdjęciu widać zbliżenie na ekran prezentacji na ścianie, na którym widać treść prezentacji - główne bariery pracodawców przy zatrunianiu niepełnosprawnych

kolejny rzut na uczestników spotkania, na zdjęciu widać osoby niepełnosprawne na wózku inwalidzkim

Fot. PCPR Kartuzy

 

 

  • Wersja serwisu bogata graficznie
    Wersja serwisu bogata graficznie